Visual Studio 2010 Extension Manager

4106 روز پیش

Visual Studio 2010 Extension Managerمن چند وقت پیش پلاگین Visual Asist X رو روی ویژوال استودیوم نصب کرده بودم که بعد از تموم شدن مدت زمان آزمایشش پلاگین ReSharper رو تست کردم که اونو خیلی بهتر و قوی تر دیدم و Visual Asist X رو از روی سیستم حذف کردم. ولی هربار که ویژوال استودیو رو باز میکردم پیغام تمام شدن مدت زمان استفاده نمایش داده میشد که آزار دهنده بود و بعد از چند بار که از دستش خسته شدم دنبال یه روش برای حذف کردنش گشتم که به پلاگین های ویژوال استودیو تحت نام Extension Manager رسیدم. که برای دسترسی به اون طبق تصویر روبرو از منوی Tools گزینه  Extension Manager رو انتخاب کنید

توی این قسمت شما می تونید به پلاگین ها دسترسی داشته باشید و اونها رو غیرفعال و حذف کنید. درضمن می تونید پلاگین های جدید و کاربردی رو از سایت مایکروسافت دانلود کنید.

 

به دوستانی که از ویژوال استودیو استفاده می کنن پیشنهاد می کنم از پلاگین Resharper  استفاده کنن و سرعت کدنویسیشونو بالا ببرن! همچنین پلاگین  Visual Asist X هم خوبه ولی من ریشارپر رو پیشنهاد می کنم. در ضمن هر دوی اونها یه مدت آزمایشی دارن که بعد از اون ازکار می افتن!

خوش باشید…