توقف فعالیت سایت عوض‌زاده دات کام

امروز

سلام. اولین نوشته این سایت رو دقیقا ۴۲۵۶ روز پیش در ۷ تیر ۱۳۹۰ اینجا نوشتم. البته سایت رو خیلی قبل‌تر از این راه انداخته بودم. یعنی بیش از ۱۱ سال از راه‌اندازی این سایت می‌گذره و هزاران نفر آموزش‌های متفاوتی که اینجا منتشر کردم رو دیدن و رایگان مهارتی رو یاد گرفتن که از این بابت خوشحالم.

با توجه به تغییر نام خانوادگی من به ادیب و سایت جدید MrAdib.com و نسخه بلاگ فارسی در blog.MrAdib.com و نگهداری این سایت باتوجه به ترافیک بالا و دردسرهای متفاوتش، تصمیم گرفتم فعالیت این سایت رو به‌عنوان یک بلاگ متوقف کنم و اون رو تبدیل به یک سایت استاتیک کنم تا راحت‌تر قابل انتقال باشه و احتمالا روی گیت‌هاب منتشر خواهد شد. به این ترتیب تنها تفاوتی که شما احساس می‌کنید این خواهد بود که امکان کامنت‌گذاری غیرفعال خواهد شد.

اگه باهام کار داشتید میتونید بهم ایمیل بزنید به آدرس hi ات‌ساین mradib.com اگه بعد از چند روز جواب ندادم ایمیل یادآوری بزنید.

تمامی آموز‌ش‌ها در کانال یوتیوب مستر ادیب آپلود شده و از اونجا در دسترس خواهد بود. هم‌چنین یک نسخه هم در گیت‌هاب ذخیره شده که از طریق لینک‌های زیر در دسترس خواهد بود. کل پلی‌لیست‌های کانال یوتیوب مستر ادیب رو میتونید از اینجا ببینید. آموزش جدیدی اگه تهیه کردم اونجا منتشر میکنم.

دوره‌های جدیدتر با عنوان مستر ادیب

دوره‌های قبلی