پوزش بابت عدم پاسخ‌دهی به سوالات

2324 روز پیش

سلام و تشکر بابت لطف همه شما دوستان عزیز، هدف از راه‌اندازی این وب‌سایت انتشار دانسته‌ها و کمک به همه هموطنانم برای یادگیری ساده و آسان بوده و ایشالا خواهد بود.

با توجه به افرایش روزافزون تعداد سوالات و نظرات شما عزیزان و تماس‌های دریافتی از طریق ایمیل و تلفن که طی این سال‌ها به مرور افزایش پیدا کرده و همینطور با توجه به شرایط فعلی خودم که متاسفانه زمان کمتری برای بررسی و پاسخ‌گویی به شما در اختیار دارم؛ امکان پاسخ‌گویی سریع به سوالات شما نیست و در برخی مواقع زمان پاسخ‌گویی افزایش پیدا میکنه که منجر به نارضایتی بعضی از دوستان میشه.

به هر صورت هدف اول از این پست پوزش پیشاپیش بابت تاخیر در پاسخ‌گویی به سوالات هست. هرچند که همواره تلاشم رو برای عدم بروز این اتفاق میکنم.

هدف دوم خواهش برای ارسال سوالات تنها از طریق فرم‌های موجود در انتهای هر مطلب هست. به این شکل زمان پاسخ‌گویی کاهش خواهد یافت و علاوه بر این ممکنه اون پاسخ در آینده سوال شخصی دیگر باشه که بتونه به راحتی جوابش رو پیدا کنه.

هدف سوم اعلام آزاد بودن انتشار ویدیوهای آموزشی، نوشته‌ها و مطالب این وب‌سایت به صورت رایگان هست. اخیرا تماس‌های زیادی در رابطه با درخواست انتشار ویدیوها و مطالب در وب‌سایت‌های آموزشی وجود داره که پاسخ به همه اون‌ها اعلام رضایت در انتشار رایگان مطالب هست و خوشحالم از اینکه این آموزش‌ها از روش‌های متفاوتی پخش بشه:)

ایشالا بزودی اخبار خوبی در مورد سرویس‌هایی که در حال کار روشون هستیم دریافت میکنید…

 1. هادی

  با سلام
  در ورد حین اعمال استایل ها به مشکل بر می خورم به این صورت که هنگام یک استایل گاهی حروف برجسته عادی سازی می شوند ولی در اعمال دوباره همان استایل در زمان دیگر این اتفاق نمی افتد.عین همین اتفاق برای برای زنگ متن در هنگام اعمال استایل رخ می دهد.
  با تشکر

 2. این نوشته در مطلبی با عنوان اجازه‌نامه عمومی برای بازنشر رایگان تمام ویدیوهای آموزشی منتشر شده است

 3. mahsa

  سلام و عرض احترام ،
  در مورد محیط اکسل سوالی داشتم . در سیستم من در سلول های اکسل هر عدد صحیحی رو که وارد میکنم تقسیم بر هزار میکنه و نشان میده در حالیکه نوع سلول روی general تنظیم شده ، چه باید کرد ؟ ممنون از راهنمایی شما

دیدگاه بسته شده است.