چهارمین سالگرد تولد عوض زاده دات کام

2795 روز پیش

این بار برای به تاخیر نیافتادن سالگرد این پست رو پیش پیش نوشتم! البته احتمالا تو روز تولد سایت یعنی ۷ تیر 1394 آموزشی خواهم بود(به تعویق افتاد)! ولی خب الان که داشتم چک میکرد دیدم من دامنه این سایت رو تو تاریخ 26 خرداد 1390 خریدم ولی تا راه بیافته یه چند هفته‌ای طول کشیده و اولین نوشته من تو تاریخ 7 تیر 1390 منتشر شده

happy-4th-birthday

از این حرفا که بگذریم میرسیم سر موضوع بررسی هر ساله پست‌ها. امسال به خاطر شرایطی که داشتم متاسفانه نتونستم اونطور که باید به انتشار مطالب بپردازم. عروسی و داستان هاش و بعدش هم جابجایی و … خودش چند ماهی وقتم رو گرفت در کنار اون هم چند تا پروژه باعث این اتفاق شد.

اول از همه اینکه قرار بود در مورد اپلای کردن بنوسم که به دلیل اینکه چندسال احتمالا به تاخیر افتاد ننوشتم! همچنین قرار بود ظاهر سایت و بلاگ رو تغییر بدم که اونم فقط موفق شدم ظاهر بلاگ رو یکم دست بزنم و معلوم نیست کی به صفحه اصلی اصلی سایت برسم!

تو سالی که گذشت چهارتا آموزش ویدیویی تهیه کردم که اسم اون هارو با عبارت ساده و سریع نامگذاری کردم. البته این آموزش ها بیشتر تخصصی بوده و قاعدتا مصرف عمومی کمتری داشتن. آموزش ساده و سریع نصب، راه اندازی و استفاده از گیت، آموزش ساده و سریع راه اندازی سرور اوبونتو، آموزش ساده و سریع راه اندازی سرور سنت او اس و آموزش ساده و سریع دانلود از آپارات از مجموعه آموزش هایی بود که تو سال گذشته تونستم تهیه کنم.

و اما برای سال پیش رو اگر زنده باشیم با توجه به مشکلاتی که سال گذشته در مورد نیروی کار متخصص داشتیم برنامه آموزش نیروی متخصص رو داریم که اگه به امید خدا این اتفاق بیافته آموزش‌هاش رو تو وب هم برای استفاده عموم منتشر خواهم کرد.

همچنین تو سال گذشته بخش اعظم زمانم برای ساخت و توسعه یه فریم ورک پی‌اچ‌پی گرفته شد که ایشاله تو سال آینده با کمک اون و تیمی که آموزش خواهم داد، چندین سرویس مفید طراحی و ساخته خواهد شد.

 

به امید پیشرفت ایران و ایرانی

 

 1. احمد

  آقا بنده از همین الان جا رزرو کردم برای بحث آموزش نیروی کار و اینا! با آرزوی موفقیت در کارهایی که قصد شروعشون رو داری.

 2. nima

  سالگرد سایت مبارک

 3. nima

  سالگرد سایت مبارک …. ولی میشه بگین سایت اتون کلا در مورد چیه ؟؟؟

  • جواد عوض زاده

   در مورد دانسته‌های ناچیز این بنده از این عالم:)

 4. این نوشته در مطلبی با عنوان تغییر نام خانوادگی به ادیب و چند نکته منتشر شده است

 5. حامد

  آقا من کلی با کلیپ های شما مطلب یادگرفتم
  دمتون گرم

 6. حامد

  آقا من کلی با کلیپ های شما مطلب یادگرفتم
  دمتون گرم

دیدگاه بسته شده است.