نمودار پیش نیازهای دروس دانشگاهی رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

2374 روز پیش

نمودار پیش نیازهای دروس دانشگاهی رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

نمودار دروس رشته نرم افزار
نمودار پیش نیازهای دروس دانشگاهی رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

یکی از چیزایی که خیلی دنبالش بودم و پیدا هم نکردم یه نمودار(چارت) از دروس پیش نیاز و هم نیاز(همزمان) رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار بود! البته فکر کنم واسه سایر رشته ها هم همچین چیزی رو نشه پیدا کرد!
وجود یه همچین نموداری برای دانشجو خیلی مفیده چون زمان انتخاب واحد می تونه با یه نگاه دروسی رو که می خواد برداره رو ببینه.
سعی کردم نمودار رو تو سایز A4 جا بدم تا به راحتی بشه چاپش کرد. البته می تونین زمان چاپ تو سایز بزرگ تری هم چاپش کنید!

اون خط هایی که فلش دارن یعنی همزمان هستن. یعنی مثلا فیزیک1 باید همزمان با ریاضی1 برداشته بشه. به عبارت دیگه شما می تونید ریاضی1 رو بدون گرفتن فیزیک1 بردارید ولی برای گرفتن فیزیک1 باید حتما ریاضی1 رو بردارید و یا اینکه قبلا پاسش کرده باشین. به شکل فیزیک1 هم دقت کنید. اگه سوالی داشتین بپرسین تا توضیح بدم.

این نمودار رو با کمک نرم افزار Edraw Max کشیدم که با یه جستجوی ساده می تونین پیداش کنین. حدود 26 مگابایت حجمشه و رابط کاربری ساده ای داره. فقط یکم باید وقت بذارین و حوصله به خرج بدین.

دانلود کنید

نمودار پیش نیازهای رشته نرم افزار

0.73 مگابایت

 1. عماد پاسخ

  دمت گرم حرکت خوبی بوده و تلاش موثری

 2. آبتین پاسخ

  درود

  من فارغ التحصیل رشته ی حقوق هستم . سوال من به وضوح این است که با توجه به پیشینه ی تحصیلی من که علوم انسانی و سپس وارد شدن به پیش دانشگاهی و سر انجام دانشگاه و تحصیل در رشته ی حقوق بوده ؛ چگونه می توانم برای آغازی دوباره و تحصیل در رشته ای کاملن متفاوت ، یعنی مهندسی نرم افزار در یکی از دانشگاه های کشور برای تحصیل وارد شوم .

  • جواد عوض زاده

   سلام
   الان خیلی راحت میرید و ثبت نام میکنید کار خاصی لازم نیست انجام بدین!