دانلود مجموعه فیلم‌های آموزش زبان سی – بخش اول

بعد از چند روز دان شدن دوباره سلام! وقت کنم کمی درباره مشکلاتی که چند روز گریبان سایت رو گرفته بود صحبت می کنم. با توجه به اینکه از مدتی قبل تصمیم گرفتم که اگه قرار باشه چیزی رو به کسی یاد بدم، اون رو ضبط کنم و برای همه منتشر کنم، الان قصد انتشار فیلم آموزش زبان سی رو دارم که چند روز پیش آموزش دادم. زبان سی و سی پلاس پلاس در زمان فعلی در اغلب دانشگاه‌‌‌های ایران به عنوان درس زبان برنامه نویسی یا چنین عناوینی تدریس میشه و این مجموعه ویدیوی آموزشی زبان C به اینگونه نیازها پاسخ کاملی میده.آموزش زبان سی

پس اگه شما دانشجو بوده و نیاز به یادگیری سریع و آسان زبان سی دارید، جای درستی اومدید! می‌تونید از این مجموعه ویدیوی آموزشی زبان برنامه نویسی سی حداکثر استفاده رو ببرید.

با توجه به اینکه بین زبان سی و سی پلاس پلاس در این سطح آموزش تفاوتی بجز دستورات ورودی و خروجی و نوع فراخونی کتابخانه ها وجود ندارد، دوستانی که قصد یادگیری زبان سی پلاس پلاس (++C) رو دارند می تونید قسمتی رو که مربوط به آموزش تفاوت‌های این دو زبان هست رو (که در آینده نزدیک منتشر می کنم) مشاهده کنند. اگه شما یکی از این دو زبان رو یاد بگیرید، یادگیری زبان دوم کار سختی نخواهد بود.

جزئیات فیلم آموزش زبان سی

این مجموعه در دوازده قسمت به مدت یک ساعت و چهل و شش دقیقه تهیه شده که در آن از اولین نکته یعنی از دانلود کامپایلر مناسب گرفته تا دستورات شرطی سخن گفته شده است. البته توجه داشته باشید که با توجه به ماهیت این مجموعه آموزشی امکان ارائه مثال های گوناگون برای هر تابع یا نکته وجود نداشته و تنها نکات اساسی بیان شده است. در سه قسمت آخر این بخش، سه تمرین ساده از زبان سی حل شده است. منتظر بخش دوم آموزش زبان C باشید.

 

مشاهده آنلاین قسمت اول فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت دوم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت سوم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت چهارم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت پنجم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت ششم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت هفتم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت هشتم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت نهم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت دهم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت یازدهم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت دوازدهم فیلم آموزش زبان سی


به دلیل مشکلات مربوط به هاست و کمبود فضا و ترافیک ویدیوهام رو به آپارات منتقل کردم که در نتیجه اون کیفیت و حجم ویدیوها به حدود یک سوم فایل اصلی کاهش پیدا کرده. پس لطفا در صورت عدم نیاز به مشاهده با کیفیت بالا، از طریق لینک زیر ویدیو را دانلود نکرده و آنلاین روی آپارات مشاهده کنید!

هم چنین شما از طریق صفحه میکسا در آپارات می تونید تمام ویدیوهای من رو دنبال کنید.

دانلود کنید

آنلاین روی آپارات ببینید

دانلود نداریم به ادامه مطلب برید!

7 ديدگاه برای “دانلود مجموعه فیلم‌های آموزش زبان سی – بخش اول

  1. سلام آقای عوض زاده…
    من ویدیو کلیپ های شما رو در اپارت دیدم درمورد برنامه نویسی. من کل اونا رونگاه کردم…خیلی خوب بود
    ازشما چند تاخواهش دارم…من هنوزدانشگاه نرفتم..امامیخوام که برنامه نویسی رو به طور کامل و جدی یادبگیرم..شما به نظرتون باهمین زبان C یاد بگیرم یازبان های دیگه؟؟؟چه کتابه هایی رو مطالعه کنم؟؟دقیقا باید چی کارکنم؟؟..لطفااگه میشه نظرتونو به ایمیلم بفرستین….ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنین…

    • تو دانشگاه ها زبان سی رو یاد میدن، ولی من به شخصه از سی پلاس پلاس بیشتر خوشم میاد. به هر حال تفاوت این دو زبان همونطور که گفتم مربوط در این سطح تنها در مدل ورودی خروجی و یک سری تفاوت های جزئی دیگه هست. پس پیشنهاد من سی پلاس پلاس هست.
      در مورد کتاب اطلاعات زیادی ندارم ولی خودم زمانی که یاد گرفتم با کمک کتاب آموزش سی پلاس پلاس هربرت شیلد بود که با اینکه خلاصه بود ولی خیلی از نکات رو گفته. اگه حوصله داشتید کتاب دیتل هم خوبه!