دانلود مجموعه فیلم‌های آموزش زبان سی – بخش اول

1536 روز پیش

بعد از چند روز دان شدن دوباره سلام! وقت کنم کمی درباره مشکلاتی که چند روز گریبان سایت رو گرفته بود صحبت می کنم. با توجه به اینکه از مدتی قبل تصمیم گرفتم که اگه قرار باشه چیزی رو به کسی یاد بدم، اون رو ضبط کنم و برای همه منتشر کنم، الان قصد انتشار فیلم آموزش زبان سی رو دارم که چند روز پیش آموزش دادم. زبان سی و سی پلاس پلاس در زمان فعلی در اغلب دانشگاه‌‌‌های ایران به عنوان درس زبان برنامه نویسی یا چنین عناوینی تدریس میشه و این مجموعه ویدیوی آموزشی زبان C به اینگونه نیازها پاسخ کاملی میده.آموزش زبان سی

پس اگه شما دانشجو بوده و نیاز به یادگیری سریع و آسان زبان سی دارید، جای درستی اومدید! می‌تونید از این مجموعه ویدیوی آموزشی زبان برنامه نویسی سی حداکثر استفاده رو ببرید.

با توجه به اینکه بین زبان سی و سی پلاس پلاس در این سطح آموزش تفاوتی بجز دستورات ورودی و خروجی و نوع فراخونی کتابخانه ها وجود ندارد، دوستانی که قصد یادگیری زبان سی پلاس پلاس (++C) رو دارند می تونید قسمتی رو که مربوط به آموزش تفاوت‌های این دو زبان هست رو (که در آینده نزدیک منتشر می کنم) مشاهده کنند. اگه شما یکی از این دو زبان رو یاد بگیرید، یادگیری زبان دوم کار سختی نخواهد بود.

جزئیات فیلم آموزش زبان سی

این مجموعه در دوازده قسمت به مدت یک ساعت و چهل و شش دقیقه تهیه شده که در آن از اولین نکته یعنی از دانلود کامپایلر مناسب گرفته تا دستورات شرطی سخن گفته شده است. البته توجه داشته باشید که با توجه به ماهیت این مجموعه آموزشی امکان ارائه مثال های گوناگون برای هر تابع یا نکته وجود نداشته و تنها نکات اساسی بیان شده است. در سه قسمت آخر این بخش، سه تمرین ساده از زبان سی حل شده است. منتظر بخش دوم آموزش زبان C باشید.

 

مشاهده آنلاین قسمت اول فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت دوم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت سوم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت چهارم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت پنجم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت ششم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت هفتم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت هشتم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت نهم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت دهم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت یازدهم فیلم آموزش زبان سی

 

مشاهده آنلاین قسمت دوازدهم فیلم آموزش زبان سی

 1. مینا پاسخ

  سلام ویدیوهاتون عالی بود واقعا ممنون
  فقط یه سوال این پک ویدیوبرای سی کامل بود؟یعنی برنامه cروبطور خلاصه گفته بود؟

  • جواد عوض زاده

   سلام
   نه برای شروع و در حد انجام پروژه‌های اولیه دانشجویی هست